LEGO CREATOR 3 V 1 31165 Rodina pand
Kód: KLOLEGLEG1597
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 V 1 31165 Rodina pand| Doporučený věk | 8+ let/let |
| Počet prvků | 626 |
| Série | Creator |
| Návod | Ano |
| Výška | 140 mm |
| Hmotnost včetně balení | 809 g |
| Šířka balení | 282 mm |
| Hloubka balení | 76 mm |
| Výška balení | 262 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.805 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017822402 |
| Doporučený věk: | 8+ let/let |
| Počet prvků: | 626 |
| Série: | Creator |
| Návod: | Ano |
| Výška: | 140 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 809 g |
| Šířka balení: | 282 mm |
| Hloubka balení: | 76 mm |
| Výška balení: | 262 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

