LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31150 Vadon élő szafari állatok
Kód: KLOLEGLEG1183
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31150 Vadon élő szafari állatok| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 780 |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Sorozat | Teremtő |
| Magasság | 300 mm |
| Csomag szélessége | 260 mm |
| Csomagolási mélység | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1 kg |
| Csomag magassága | 384 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.01 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017585109 |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 780 |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Sorozat: | Teremtő |
| Magasság: | 300 mm |
| Csomag szélessége: | 260 mm |
| Csomagolási mélység: | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1 kg |
| Csomag magassága: | 384 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

