LEGO CITY 60479 Rendőrségi fogolyszállító teherautó
Kód: KLOLEGLEG2086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60479 Rendőrségi fogolyszállító teherautó| Elemek száma | 198 |
| Utasítás | Igen |
| Játékfigurák számolása | 3 darab |
| Sorozat | Város |
| Ajánlott életkor | 6+ év/évek |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt | 370 g |
| Csomagolási mélység | 61 mm |
| Csomag magassága | 191 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018031759 |
| Elemek száma: | 198 |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 3 darab |
| Sorozat: | Város |
| Ajánlott életkor: | 6+ év/évek |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 370 g |
| Csomagolási mélység: | 61 mm |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

