LEGO CITY 60462 Helikopter, Tűzoltóautó és Tengeralattjáró Remix
Kód: KLOLEGLEG1644
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60462 Helikopter, Tűzoltóautó és Tengeralattjáró Remix| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 874 |
| Játékfigurák számolása | 3 darab |
| Sorozat | Város |
| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Magasság | 100 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Mélység | 250 mm |
| Csomag magassága | 262 mm |
| Csomag szélessége | 382 mm |
| Csomagolási mélység | 94 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,07 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.115 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017812625 |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 874 |
| Játékfigurák számolása: | 3 darab |
| Sorozat: | Város |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 230 mm |
| Mélység: | 250 mm |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Csomag szélessége: | 382 mm |
| Csomagolási mélység: | 94 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,07 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

