LEGO CITY 60414 TŰZOLTÓÁLLÁS TŰZOLTÓAUTÓVAL
Kód: KLOLEGLEG1230
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60414 TŰZOLTÓÁLLÁS TŰZOLTÓAUTÓVAL| Ajánlott életkor | 6+ év/évek |
| Játékfigurák számolása | 5 db. |
| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 843 |
| Sorozat | Város |
| Magasság | 220 mm |
| Szélesség | 320 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Csomagolási mélység | 91 mm |
| Csomag szélessége | 540 mm |
| Csomag magassága | 282 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.87 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017582962 |
| Ajánlott életkor: | 6+ év/évek |
| Játékfigurák számolása: | 5 db. |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 843 |
| Sorozat: | Város |
| Magasság: | 220 mm |
| Szélesség: | 320 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Csomagolási mélység: | 91 mm |
| Csomag szélessége: | 540 mm |
| Csomag magassága: | 282 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

