LEGO CITY 60304 ÚTKÖRNYÉK
Kód: KLOLEGLEG0116
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60304 ÚTKÖRNYÉK| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 112 |
| Ajánlott életkor | 5+ év/évek |
| Sorozat | Város |
| Magasság | 130 mm |
| Csomag magassága | 191 mm |
| Csomagolási mélység | 61 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 380 mm |
| Súly | 420 g |
| Figyelmeztetés | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 5702016912289 |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 112 |
| Ajánlott életkor: | 5+ év/évek |
| Sorozat: | Város |
| Magasság: | 130 mm |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Csomagolási mélység: | 61 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Mélység: | 380 mm |
| Súly: | 420 g |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

