LEGO BOTANICALS 40725 Cseresznyevirágzás
Kód: KLOLEGLEG2362
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BOTANICALS 40725 Cseresznyevirágzás| Ajánlott életkor | 8+ év/évek |
| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 430 |
| Sorozat | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Mélység | 350 mm |
| Csomagolási mélység | 45 mm |
| Súly csomagolással együtt | 174 g |
| Csomag szélessége | 141 mm |
| Csomag magassága | 190 mm |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.176 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018213797 |
| Ajánlott életkor: | 8+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 430 |
| Sorozat: | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Mélység: | 350 mm |
| Csomagolási mélység: | 45 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 174 g |
| Csomag szélessége: | 141 mm |
| Csomag magassága: | 190 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

