LEGO BOTANICALS 10349 Šťastné rostliny
Kód: KLOLEGLEG1782
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BOTANICALS 10349 Šťastné rostliny| Počet prvků | 217 |
| Návod | Ano |
| Série | BOTANICALS |
| Doporučený věk | 9+ let/let |
| Výška | 120 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška balení | 141 mm |
| Šířka balení | 262 mm |
| Hmotnost včetně balení | 281 g |
| Hloubka balení | 48 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017814681 |
| Počet prvků: | 217 |
| Návod: | Ano |
| Série: | BOTANICALS |
| Doporučený věk: | 9+ let/let |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška balení: | 141 mm |
| Šířka balení: | 262 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 281 g |
| Hloubka balení: | 48 mm |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

