LEGO BOTANICALS 10345 Virágkötészet
Kód: KLOLEGLEG2417
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BOTANICALS 10345 Virágkötészet| Elemek száma | 1161 |
| Sorozat | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 310 mm |
| Mélység | 230 mm |
| Csomagolási mélység | 67 mm |
| Csomag magassága | 372 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,18 kg |
| Csomag szélessége | 351 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.18 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017829111 |
| Elemek száma: | 1161 |
| Sorozat: | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Magasság: | 260 mm |
| Szélesség: | 310 mm |
| Mélység: | 230 mm |
| Csomagolási mélység: | 67 mm |
| Csomag magassága: | 372 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,18 kg |
| Csomag szélessége: | 351 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

