LEGO BATMAN 76332 Batmobil a Batman filmből
Kód: KLOLEGLEG2185
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BATMAN 76332 Batmobil a Batman filmből| Elemek száma | 330 |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Utasítás | Igen |
| Játékfigurák számolása | 1 darab |
| Sorozat | Batman |
| Magasság | 50 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Csomag magassága | 191 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt | 437 g |
| Csomagolási mélység | 72 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.43 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018063156 |
| Elemek száma: | 330 |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 1 darab |
| Sorozat: | Batman |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 437 g |
| Csomagolási mélység: | 72 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

