LEGO BATMAN 76331 Batmobile a Batman Superman ellen című filmből
Kód: KLOLEGLEG2184
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BATMAN 76331 Batmobile a Batman Superman ellen című filmből| Sorozat | Batman |
| Utasítás | Igen |
| Játékfigurák számolása | 1 darab |
| Elemek száma | 220 |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Magasság | 50 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Csomagolási mélység | 46 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt | 364 g |
| Csomag magassága | 191 mm |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018063149 |
| Sorozat: | Batman |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 1 darab |
| Elemek száma: | 220 |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Csomagolási mélység: | 46 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 364 g |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

