LEGO ART 31214 SZERELEM
Kód: KLOLEGLEG1599
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO ART 31214 SZERELEM| Elemek száma | 791 |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | LEGO® Művészet |
| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Csomag szélessége | 382 mm |
| Csomag magassága | 262 mm |
| Csomagolási mélység | 118 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,49 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.59 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017814698 |
| Elemek száma: | 791 |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | LEGO® Művészet |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Szélesség: | 250 mm |
| Magasság: | 250 mm |
| Mélység: | 60 mm |
| Csomag szélessége: | 382 mm |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Csomagolási mélység: | 118 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,49 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

