LEGO ALKALMI 40634 VIDÁM IKONOK
Kód: KLOLEGLEG1005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO ALKALMI 40634 VIDÁM IKONOK| Játékfigurák számolása | 15 db. |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 10+ év/évek |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 360 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017471518 |
| Játékfigurák számolása: | 15 db. |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 10+ év/évek |
| Magasság: | 200 mm |
| Szélesség: | 360 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

