LEGO 40824 Csirkemadár kedvese
Kód: KLOLEGLEG2054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO 40824 Csirkemadár kedvese| Sorozat | Évszakok és alkalmak |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 12+ év/évek |
| Elemek száma | 412 |
| Magasság | 170 mm |
| Csomag magassága | 191 mm |
| Csomagolási mélység | 72 mm |
| Súly csomagolással együtt | 496 g |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017830582 |
| Sorozat: | Évszakok és alkalmak |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 12+ év/évek |
| Elemek száma: | 412 |
| Magasság: | 170 mm |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Csomagolási mélység: | 72 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 496 g |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

