Lanberg FB01-5408-10S rack kiegészítők Konzol
Kód: SZALAEAKC0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg FB01-5408-10S rack kiegészítők Konzol| Modell | Konzol |
| Szín | Szürke |
| Rackkapacitás | 8U |
| Falra szerelhető | Igen |
| Szélesség | 497 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Magasság | 390 mm |
| Súly | 4,8 kg |
| Méret | 48,3 cm (19") |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 5.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969447705 |
| Modell: | Konzol |
| Szín: | Szürke |
| Rackkapacitás: | 8U |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Szélesség: | 497 mm |
| Mélység: | 400 mm |
| Magasság: | 390 mm |
| Súly: | 4,8 kg |
| Méret: | 48,3 cm (19") |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

