Lanberg FB01-5406-10B rack kiegészítők Konzol
Kód: SZALAEAKC0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg FB01-5406-10B rack kiegészítők Konzol| Falra szerelhető | Igen |
| Modell | Konzol |
| Rackkapacitás | 6U |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 302 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Súly | 3,8 kg |
| Szélesség | 497 mm |
| Méret | 48,3 cm (19") |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 4.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969447675 |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Modell: | Konzol |
| Rackkapacitás: | 6U |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 302 mm |
| Mélység: | 400 mm |
| Súly: | 3,8 kg |
| Szélesség: | 497 mm |
| Méret: | 48,3 cm (19") |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

