LANBERG 10"-os elosztó rackbe szerelhető (1U, 16A, 3x230V)
Kód: LIPLAERAK0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG 10"-os elosztó rackbe szerelhető (1U, 16A, 3x230V)| Kábelhossz | 2 méter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség | 220 - 250 V |
| Maximális áram | 16 A |
| Szín | Fekete |
| Rackkapacitás | 1U |
| Súly | 800 g |
| Magasság | 44,5 mm |
| Szélesség | 203 mm |
| Méret | 25,4 cm (10") |
| Mélység | 45 mm |
| Aljzatok száma | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| Dugó | E típus |
| Hálózati aljzatok típusai | E típus |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | RACK power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969416770 |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség: | 220 - 250 V |
| Maximális áram: | 16 A |
| Szín: | Fekete |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Súly: | 800 g |
| Magasság: | 44,5 mm |
| Szélesség: | 203 mm |
| Méret: | 25,4 cm (10") |
| Mélység: | 45 mm |
| Aljzatok száma: | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| Dugó: | E típus |
| Hálózati aljzatok típusai: | E típus |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

