LANBERG 10" 9U FALI SZEKRÉNY (280X310, FEKETE)
Kód: SZALAEWIS0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG 10" 9U FALI SZEKRÉNY (280X310, FEKETE)| Maximális teherbírás | 20 kg |
| Szín | Fekete |
| Modell | Fali polc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Rackkapacitás | 9U |
| Szélesség | 280 mm |
| Mélység | 310 mm |
| Méret | 25,4 cm (10") |
| Magasság | 469 mm |
| Súly | 6,85 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége | 24 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| Súly: | 7.47 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969429466 |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Fali polc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Rackkapacitás: | 9U |
| Szélesség: | 280 mm |
| Mélység: | 310 mm |
| Méret: | 25,4 cm (10") |
| Magasság: | 469 mm |
| Súly: | 6,85 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 24 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

