Ładowarka everActive NC-450 Black Edition
Kód: BALEAVLAD0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ładowarka everActive NC-450 Black Edition| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 4 |
| Forrás típusa | Hálózat |
| Kompatibilis akkumulátorméretek | AAA, AA |
| Bemeneti feszültség | 110V / 230V AC 50Hz / 60Hz 1 fázis |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 68 mm |
| Támogatott akkumulátorok | AAA/R03 1000mAh, AA/R6 2000mAh |
| Akkumulátorcellák száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 5902020523987 |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Forrás típusa: | Hálózat |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AAA, AA |
| Bemeneti feszültség: | 110V / 230V AC 50Hz / 60Hz 1 fázis |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 68 mm |
| Támogatott akkumulátorok: | AAA/R03 1000mAh, AA/R6 2000mAh |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

