KZ ZS10 PRO X - vezetékes fejhallgató
Kód: MISKZ-SLU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ ZS10 PRO X - vezetékes fejhallgató| Csatlakozási technológia | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Viselési stílus | A fülben |
| Szín | Átlátszó, fekete |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja hő vagy láng közelében. |
| Fejhallgató frekvenciája | 20–40000 Hz |
| Érzékelő átmérője | 10 mm |
| Fejhallgató típusa | A fülekben |
| Fejhallgató érzékenysége | 112 dB |
| Impedancia | 29 ohm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493062493 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Szín: | Átlátszó, Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20–40000 Hz |
| Érzékelő átmérője: | 10 mm |
| Fejhallgató típusa: | A fülekben |
| Fejhallgató érzékenysége: | 112 dB |
| Impedancia: | 29 ohm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

