KZ ZAX BLACK NO MIC - fülbe helyezhető fejhallgató, fekete
Kód: MISKZ-SLU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ ZAX BLACK NO MIC - fülbe helyezhető fejhallgató, fekete| Súly | 27 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Szín | Átlátszó, fekete |
| Levehető kábel | Igen |
| Viselési stílus | A fülben |
| Kábelhossz | 1,25 m |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| A csomag tartalma | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő vagy láng közelében. |
| Fejhallgató típusa | A fülekben |
| Fejhallgató érzékenysége | 113 dB |
| Impedancia | 24 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája | 10–40000 Hz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.075 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493061311 |
| Súly: | 27 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Szín: | Átlátszó, Fekete |
| Levehető kábel: | Igen |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Kábelhossz: | 1,25 m |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Fejhallgató típusa: | A fülekben |
| Fejhallgató érzékenysége: | 113 dB |
| Impedancia: | 24 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 10–40000 Hz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

