KZ ZAR NO MIC - fülbe helyezhető fejhallgató, fekete és arany színben
Kód: MISKZ-SLU0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ ZAR NO MIC - fülbe helyezhető fejhallgató, fekete és arany színben| Csatlakozási technológia | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Levehető kábel | Igen |
| Viselési stílus | A fülben |
| A csomag tartalma | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja hő vagy láng közelében. |
| Fejhallgató típusa | A fülekben |
| Fejhallgató érzékenysége | 109 dB |
| Fejhallgató frekvenciája | 20–40000 Hz |
| Impedancia | 16,5 ohm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493062646 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Levehető kábel: | Igen |
| Viselési stílus: | A fülben |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Fejhallgató típusa: | A fülekben |
| Fejhallgató érzékenysége: | 109 dB |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20–40000 Hz |
| Impedancia: | 16,5 ohm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

