KZ Ling Long - fülbe helyezhető fejhallgató, ezüst
Kód: MISKZ-SLU0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ Ling Long - fülbe helyezhető fejhallgató, ezüst| Súly | 83 g |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Viselési stílus | A fülben |
| Levehető kábel | Igen |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| A csomag tartalma | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő vagy láng közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fejhallgató frekvenciája | 20–40000 Hz |
| Impedancia | 25 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége | 103 dB |
| Fejhallgató típusa | A fülekben |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493062806 |
| Súly: | 83 g |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Levehető kábel: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20–40000 Hz |
| Impedancia: | 25 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 103 dB |
| Fejhallgató típusa: | A fülekben |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

