KZ EDX PRO NO MIC - fülhallgató, fekete és arany színben
Kód: MISKZ-SLU0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ EDX PRO NO MIC - fülhallgató, fekete és arany színben| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Viselési stílus | A fülben |
| Levehető kábel | Igen |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Kábelhossz | 1,25 m |
| Szín | Fekete |
| A csomag tartalma | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés | Ne használja hő vagy láng közelében. Gyermekektől elzárva tartandó. Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. |
| Fejhallgató érzékenysége | 112 dB |
| Fejhallgató frekvenciája | 10–20000 Hz |
| Kondenzátor típusa | Dinamikus |
| Érzékelő átmérője | 10 mm |
| Fejhallgató típusa | A fülekben |
| Impedancia | 24 ohm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.049 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493061762 |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Levehető kábel: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Kábelhossz: | 1,25 m |
| Szín: | Fekete |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. |
| Fejhallgató érzékenysége: | 112 dB |
| Fejhallgató frekvenciája: | 10–20000 Hz |
| Kondenzátor típusa: | Dinamikus |
| Érzékelő átmérője: | 10 mm |
| Fejhallgató típusa: | A fülekben |
| Impedancia: | 24 ohm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

