Kryt pevného disku Vention SATA 2,5" USB 3.1
Kód: DIAVN1OBU0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kryt pevného disku Vention SATA 2,5" USB 3.1| Podporované výšky úložiště | 9.5 mm, 7 |
| Velikost ukládacího disku | 2.5" |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 1 |
| Materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| LED indikátory | Status |
| Typ produktu | Rámeček na HDD |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 14,2 mm |
| Šířka | 81,8 mm |
| Výška | 128 mm |
| Pohlaví USB konektoru | Samice |
| Počet portů USB | 1 |
| USB konektivita | Ano |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor USB | Micro-USB B |
| Podpora UASP | Ano |
| Podpora TRIM | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 5 Gbit/s |
| Dodávané kabely | USB |
| Typ balení | Závěsný obal |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 6922794761223 |
| Podporované výšky úložiště: | 9.5 mm, 7 |
| Velikost ukládacího disku: | 2.5" |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | Serial ATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 1 |
| Materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| LED indikátory: | Status |
| Typ produktu: | Rámeček na HDD |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 14,2 mm |
| Šířka: | 81,8 mm |
| Výška: | 128 mm |
| Pohlaví USB konektoru: | Samice |
| Počet portů USB: | 1 |
| USB konektivita: | Ano |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor USB: | Micro-USB B |
| Podpora UASP: | Ano |
| Podpora TRIM: | Ano |
| Rychlost přenosu dat: | 5 Gbit/s |
| Dodávané kabely: | USB |
| Typ balení: | Závěsný obal |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

