Kobo Clara Colour čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Bílá
Kód: MULKOBCZE0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kobo Clara Colour čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Bílá| Zabudovaný procesor | Ano |
| Takt procesoru | 2000 MHz |
| Jazyková nabídka | Angličtina, Holandský, Turečtina, Španělština, Čeština, Francouzština, Dánsky, Polský, Německý, Portugalština, Švédský, Rumunský, Tradiční čínština, Japonština, Finský, Norský, Italština |
| Kapacita baterie | 1900 mAh |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Bílá, Ano |
| Voděodolný | Ano |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hmotnost | 174 g |
| Hloubka | 9,2 mm |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 16 GB |
| Kapacita paměti (e-knihy) | 12000 |
| Kapacita paměti RAM | 512 MB |
| Úhlopříčka displeje | 15,2 cm (6") |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 1448 x 1072 px |
| Technologie | E Ink Kaleido |
| Podporované formáty obrázků | TIFF, JPEG, BMP, PNG, GIF |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.315 kg |
| EAN vonalkód: | 681495010042 |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Takt procesoru: | 2000 MHz |
| Jazyková nabídka: | Angličtina, Holandský, Turečtina, Španělština, Čeština, Francouzština, Dánsky, Polský, Německý, Portugalština, Švédský, Rumunský, Tradiční čínština, Japonština, Finský, Norský, Italština |
| Kapacita baterie: | 1900 mAh |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Barva: | Bílá, Ano |
| Voděodolný: | Ano |
| Šířka: | 112 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hmotnost: | 174 g |
| Hloubka: | 9,2 mm |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Konektor USB: | USB typu C |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 16 GB |
| Kapacita paměti (e-knihy): | 12000 |
| Kapacita paměti RAM: | 512 MB |
| Úhlopříčka displeje: | 15,2 cm (6") |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1448 x 1072 px |
| Technologie: | E Ink Kaleido |
| Podporované formáty obrázků: | TIFF, JPEG, BMP, PNG, GIF |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

