Kioxia Exceria memóriakártya 64 GB MicroSDXC Class 10 UHS-I
Kód: PAMKIXSDG0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kioxia Exceria memóriakártya 64 GB MicroSDXC Class 10 UHS-I| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Védő funkciók | Vízálló, röntgenálló, ütésálló |
| Szín | Kék |
| Magasság | 15 mm |
| Szélesség | 11 mm |
| Súly | 0,3 g |
| Mélység | 1 mm |
| Tartalmazza a memória adaptert | SD |
| Flash kártya típusa | MicroSDXC |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| Olvasási sebesség | 100 MB/s |
| Belső memória típusa | UHS-I |
| UHS sebességosztály | 1. osztály (U1) |
| Kapacitás | 64 GB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 4582563850811 |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízálló, Röntgenállóság, Ütésálló |
| Szín: | Kék |
| Magasság: | 15 mm |
| Szélesség: | 11 mm |
| Súly: | 0,3 g |
| Mélység: | 1 mm |
| Tartalmazza a memória adaptert: | SD |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Olvasási sebesség: | 100 MB/s |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| UHS sebességosztály: | 1. osztály (U1) |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

