Kioxia EXCERIA G3 128 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
Kód: PAMKIXSDG0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kioxia EXCERIA G3 128 GB MicroSDXC UHS-I Class 10| Szín | Kék |
| Védő funkciók | Vízálló, Ütésálló |
| Memóriafeszültség | 3,6 V, 2,7 |
| Magasság | 1 mm |
| Súly | 0,3 g |
| Szélesség | 11 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag szélessége | 76 mm |
| Csomagolási mélység | 127 mm |
| Csomag magassága | 4,3 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, UKCA, RoHS, RCM |
| Olvasási sebesség | 160 MB/s |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| Belső memória típusa | UHS-I |
| Flash kártya típusa | MicroSDXC |
| Kapacitás | 128 GB |
| Támogatott fájlrendszerek | exFAT |
| Írási sebesség | 50 MB/s |
| UHS sebességosztály | 3. osztály (U3) |
| Videó sebességosztály | V30 |
| Alkalmazásteljesítmény-osztály | A2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 30–80% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 4582761160729 |
| Szín: | Kék |
| Védő funkciók: | Vízálló, Ütésállóság |
| Memóriafeszültség: | 3,6 V, 2.7 |
| Magasság: | 1 mm |
| Súly: | 0,3 g |
| Szélesség: | 11 mm |
| Mélység: | 15 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 76 mm |
| Csomagolási mélység: | 127 mm |
| Csomag magassága: | 4,3 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, UKCA, RoHS, RCM |
| Olvasási sebesség: | 160 MB/s |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Támogatott fájlrendszerek: | exFAT |
| Írási sebesség: | 50 MB/s |
| UHS sebességosztály: | 3. osztály (U3) |
| Videó sebességosztály: | V30 |
| Alkalmazásteljesítmény-osztály: | A2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 30–80% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

