Kingston Technology XS1000 piros 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) piros
Kód: DIAKINZEW0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology XS1000 piros 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) piros| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS 13, iPadOS 17.1.1, iOS 14, iPadOS 14, iPadOS 17.5, Android, iOS 16, iOS 13, iOS 15, iPadOS 17.4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Szín | Piros |
| Alapanyag | Fém, Műanyag |
| Súly | 44,8 g |
| Magasság | 13,5 mm |
| Mélység | 69,5 mm |
| Szélesség | 32,6 mm |
| Csomagolási mélység | 24,1 mm |
| Súly csomagolással együtt | 63,27 gramm |
| Csomag szélessége | 82,5 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Thunderbolt technológia | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB A típusú |
| A fő csomag súlya | 1,12 kg |
| Külső doboz hossza | 222,2 mm |
| Mennyiség dobozonként | 15 darab |
| Olvasási sebesség | 1050 MB/s |
| Írási sebesség | 1000 MB/s |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 740617341782 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Oktatás, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS 13, iPadOS 17.1.1, iOS 14, iPadOS 14, iPadOS 17.5, Android, iOS 16, iOS 13, iOS 15, iPadOS 17.4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Szín: | Piros |
| Alapanyag: | Fém, Műanyag |
| Súly: | 44,8 g |
| Magasság: | 13,5 mm |
| Mélység: | 69,5 mm |
| Szélesség: | 32,6 mm |
| Csomagolási mélység: | 24,1 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 63,27 gramm |
| Csomag szélessége: | 82,5 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Thunderbolt technológia: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB A típusú |
| A fő csomag súlya: | 1,12 kg |
| Külső doboz hossza: | 222,2 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 15 darab |
| Olvasási sebesség: | 1050 MB/s |
| Írási sebesség: | 1000 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

