Kingston Technology XS1000 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá
Kód: DIAKINZEW0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology XS1000 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 Pro |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS 14, iPadOS 17.5, iPadOS 14, iPadOS 13, iPadOS 17.4, Android, iPadOS 17.1.1, iOS 13, iOS 15, iOS 16 |
| Základní materiál | Kov, Plast |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 69,5 mm |
| Šířka | 32,6 mm |
| Hmotnost | 44,8 g |
| Výška | 13,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 63,27 g |
| Šířka balení | 82,5 mm |
| Hloubka balení | 24,1 mm |
| USB konektor | USB typu C |
| Wi-Fi | Ne |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A |
| Množství na kartonové balení | 15 kusů |
| Váha hlavního obalu | 1,12 kg |
| Délka vnějšího kartonu | 222,2 mm |
| Varování | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí. |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Rychlost čtení | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| Súly: | 0.075 kg |
| EAN vonalkód: | 740617338508 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 Pro |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy: | iOS 14, iPadOS 17.5, iPadOS 14, iPadOS 13, iPadOS 17.4, Android, iPadOS 17.1.1, iOS 13, iOS 15, iOS 16 |
| Základní materiál: | Kov, Plast |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 69,5 mm |
| Šířka: | 32,6 mm |
| Hmotnost: | 44,8 g |
| Výška: | 13,5 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 63,27 g |
| Šířka balení: | 82,5 mm |
| Hloubka balení: | 24,1 mm |
| USB konektor: | USB typu C |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB verze: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt: | Ne |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ A |
| Množství na kartonové balení: | 15 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 1,12 kg |
| Délka vnějšího kartonu: | 222,2 mm |
| Varování: | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí. |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Rychlost čtení: | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 1000 MB/s |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

