Kingston Technology ValueRAM memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MT/s
Kód: PAMKINDR50328
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology ValueRAM paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MT/s| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| CAS latence | 46 |
| SPD profil | Ano |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Formát paměti | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Ne |
| Modulová konfigurace | 2048M x 64 |
| Komponent pro | Laptop |
| Napětí paměti | 1.1 |
| ECC na desce | Ano |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Olověná povrchová úprava | Zlato |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Výška | 30 mm |
| Šířka | 69,6 mm |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -55 - 100 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varování | Chraňte před vlhkostí., Přístroj sami nerozebírejte., Výrobek může obsahovat materiály škodlivé pro životní prostředí, likvidujte v souladu s místními předpisy. |
| Neobsahuje | Halogen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 740617334050 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| CAS-késés: | 46 |
| SPD-profil: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memóriaformátum: | 262 tűs SO-DIMM |
| ECC: | Nem |
| Moduláris konfiguráció: | 2048 millió x 64 |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Memóriafeszültség: | 1.1 |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Ólombevonat: | Arany |
| Belső memória: | 16 GB |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ezért a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

