Kingston Technology ValueRAM KVR32N22D8/16 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINDR40900
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology ValueRAM KVR32N22D8/16 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz| Moduláris konfiguráció | 2048 millió x 64 |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 2,5 V |
| Sorozat ciklusideje | 45,75 ns |
| Ólombevonat | Arany |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 350 ns |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Belső memória | 16 GB |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Szín | Zöld, fekete |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| CAS-késés | 22 |
| ECC | Nem |
| Memóriacsatorna-támogatás | 1 csatorna |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Szélesség | 133,3 mm |
| Magasság | 31,2 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Nem tartalmaz | Halogén |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 740617296051 |
| Moduláris konfiguráció: | 2048 millió x 64 |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 2,5 V |
| Sorozat ciklusideje: | 45,75 ns |
| Ólombevonat: | Arany |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 350 ns |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Belső memória: | 16 GB |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Szín: | Zöld, Fekete |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| CAS-késés: | 22 |
| ECC: | Nem |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Szélesség: | 133,3 mm |
| Magasság: | 31,2 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

