Kingston Technology KC600 1 TB mSATA Serial ATA III 3D TLC
Kód: DIAKINSSD0077
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KC600 1 TB mSATA Serial ATA III 3D TLC| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1000000 óra |
| Vezérlő típusa | SMI SM2259 |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 600 |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| SSD formátum | mSATA |
| Felület | Soros ATA III |
| Írási sebesség | 520 MB/s |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| NVMe | Nem |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| Titkosítás/Biztonság | 256 bites AES-XTS |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 80000 IOPS |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 90000 IOPS |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 1,2 W |
| Energiafogyasztás (írás) | 2,4 W |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 0,1 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,08 W |
| Magasság | 4,85 mm |
| Szélesség | 29,9 mm |
| Súly | 6 gramm |
| Mélység | 50,8 mm |
| Csomag magassága | 95,2 mm, 54 mm |
| Súly csomagolással együtt | 13,94 gramm |
| Csomagolási mélység | 7,62 mm |
| Csomag szélessége | 45,7 mm, 104,8 mm |
| Üzemi rezgések | 2,17 G |
| Nem üzemi rezgések | 20 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Mennyiség dobozonként | 25 darab |
| A fő csomag súlya | 416,98 g |
| Külső doboz hossza | 206,4 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.015 kg |
| EAN vonalkód: | 740617316032 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1000000 óra |
| Vezérlő típusa: | SMI SM2259 |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 600 |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| SSD formátum: | mSATA |
| Felület: | Soros ATA III |
| Írási sebesség: | 520 MB/s |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| NVMe: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Olvasási sebesség: | 550 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES-XTS |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 80000 IOPS |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 90000 IOPS |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 1,2 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 2,4 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,1 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,08 W |
| Magasság: | 4,85 mm |
| Szélesség: | 29,9 mm |
| Súly: | 6 gramm |
| Mélység: | 50,8 mm |
| Csomag magassága: | 95,2 mm, 54 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13,94 gramm |
| Csomagolási mélység: | 7,62 mm |
| Csomag szélessége: | 45,7 mm, 104,8 mm |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| A fő csomag súlya: | 416,98 g |
| Külső doboz hossza: | 206,4 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

