Kingston Technology KC600 1 TB 2,5" Serial ATA III 3D TLC merevlemez
Kód: DIAKINSSD0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KC600 1 TB 2,5" Serial ATA III 3D TLC merevlemez| Titkosítás/biztonság | 256 bites AES |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD formátum | 2,5" |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1000000 óra |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 90000 IOPS |
| Felület | Soros ATA III |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 80000 IOPS |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Vezérlő típusa | SMI SM2259 |
| Írási sebesség | 520 MB/s |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,06 W |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 0,2 W |
| Energiafogyasztás (írás) | 3,2 W |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 1,3 W |
| Mélység | 100,1 mm |
| Súly | 40g |
| Szélesség | 69,9 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Súly csomagolással együtt | 62,19 gramm |
| Csomagolási mélység | 9,14 mm |
| Csomag szélessége | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Csomag magassága | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Nem üzemi rezgések | 20 gramm |
| Üzemi rezgések | 2,17 G |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Külső doboz hossza | 203,2 mm |
| Mennyiség dobozonként | 10 darab |
| A fő csomag súlya | 699,95 gramm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 740617300116 |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1000000 óra |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 90000 IOPS |
| Felület: | Soros ATA III |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 80000 IOPS |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Olvasási sebesség: | 550 MB/s |
| Vezérlő típusa: | SMI SM2259 |
| Írási sebesség: | 520 MB/s |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,06 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,2 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 3,2 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 1,3 W |
| Mélység: | 100,1 mm |
| Súly: | 40g |
| Szélesség: | 69,9 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 62,19 gramm |
| Csomagolási mélység: | 9,14 mm |
| Csomag szélessége: | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Csomag magassága: | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Külső doboz hossza: | 203,2 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 10 darab |
| A fő csomag súlya: | 699,95 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

