Kingston Technology High Endurance 128 GB MicroSD UHS-I Třída 10
Kód: PAMKINSDG0212
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology High Endurance 128 GB MicroSD UHS-I Třída 10| Vodotěsné až do | 1 m |
| Ochranné funkce | Voděodolný, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot |
| Barva | Bílá, Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX7 |
| Certifikace | FCC |
| Šířka | 11 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Výška | 1 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Typ flash karty | MicroSD |
| Rychlost zápisu | 45 MB/s |
| Kapacita | 128 GB |
| Rychlost čtení | 95 MB/s |
| Třída aplikačního výkonu | A1 |
| UHS Speed Class (rychlostní třída) | Class 1 (U1) |
| Typ vnitřní paměti | UHS-I |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 85235190 |
| Varování | Nevystavujte vysokým teplotám., Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí., Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.009 kg |
| EAN vonalkód: | 740617290141 |
| Vízálló akár: | 1 méter |
| Védő funkciók: | Vízálló, Ütésálló, Hőmérséklet-ingadozásokkal szembeni ellenállás |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Tanúsítvány: | FCC |
| Szélesség: | 11 mm |
| Mélység: | 15 mm |
| Magasság: | 1 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Flash kártya típusa: | microSD |
| Írási sebesség: | |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Olvasási sebesség: | |
| Alkalmazásteljesítmény-osztály: | A1 |
| UHS sebességosztály: | 1. osztály (U1) |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85235190 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést., Erős elektromágneses sugárzás forrásaitól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

