Kingston Technology FURY Beast memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MT/s
Kód: PAMKINDR50272
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Beast memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MT/s| Komponens ehhez: | PC |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| CAS-késés | 30 |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Belső memória | 32 GB |
| ECC | Nem |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Szín | Fekete |
| Ólombevonat | Arany |
| SPD-profil | Igen |
| Memória adatátviteli sebesség | 6000 MT/s |
| JEDEC szabvány | Igen |
| AMD EXPO (Speciális túlhajtási profilok) | Igen |
| AMD EXPO verzió (kiterjesztett tuningolási profilok) | 1.0 |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Magasság | 34,9 mm |
| Szélesség | 6,62 mm |
| Súly | 67,48 gramm |
| Mélység | 133,3 mm |
| Csomag szélessége | 95,2 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Súly csomagolással együtt | 101,72 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 740617342994 |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| CAS-késés: | 30 |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Belső memória: | 32 GB |
| ECC: | Nem |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Szín: | Fekete |
| Ólombevonat: | Arany |
| SPD-profil: | Igen |
| Memória adatátviteli sebesség: | 6000 MT/s |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| AMD EXPO (Speciális tuningolási profilok): | Igen |
| AMD EXPO verzió (kiterjesztett tuningolási profilok): | 1.0 |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Magasság: | 34,9 mm |
| Szélesség: | 6,62 mm |
| Súly: | 67,48 gramm |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Csomag szélessége: | 95,2 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 101,72 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ezért a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

