Kingston Technology FURY Beast memóriamodul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MT/s
Kód: PAMKINDR40971
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Beast memóriamodul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MT/s| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 2,5 V |
| Memória adatátviteli sebesség | 3200 MT/s |
| Sorozat ciklusideje | 45,75 ns |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 350 ns |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 × 8 GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Komponens ehhez: | PC |
| Moduláris konfiguráció | 1024M x 64 |
| CAS-késés | 16 |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| ECC | Nem |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Ólombevonat | Arany |
| Szélesség | 7,2 mm |
| Magasság | 34,1 mm |
| Súly | 68,34 gramm |
| Mélység | 133,3 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Súly csomagolással együtt | 96,69 gramm |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Csomag szélessége | 95,2 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.093 kg |
| EAN vonalkód: | 740617319903 |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 2,5 V |
| Memória adatátviteli sebesség: | 3200 MT/s |
| Sorozat ciklusideje: | 45,75 ns |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 350 ns |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Moduláris konfiguráció: | 1024M x 64 |
| CAS-késés: | 16 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| ECC: | Nem |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Ólombevonat: | Arany |
| Szélesség: | 7,2 mm |
| Magasság: | 34,1 mm |
| Súly: | 68,34 gramm |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 96,69 gramm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Csomag szélessége: | 95,2 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

