Kingston Technology FURY Beast 8GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM fekete memória
Kód: PAMKINDR40774
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Beast 8GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM fekete memória| Belső memória | 8 GB |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Memória adatátviteli sebesség | 3200 MT/s |
| Komponens ehhez: | PC |
| ECC | Nem |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Moduláris konfiguráció | 1024M x 64 |
| CAS-késés | 16 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Ólombevonat | Arany |
| Szélesség | 7,2 mm |
| Mélység | 133,3 mm |
| Magasság | 34,1 mm |
| Súly | 34,17 gramm |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Súly csomagolással együtt | 51,58 gramm |
| Csomag szélessége | 57,1 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Szállítódoboz magassága | 6,1 cm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.051 kg |
| EAN vonalkód: | 740617319910 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Memória adatátviteli sebesség: | 3200 MT/s |
| Komponens ehhez:: | PC |
| ECC: | Nem |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Moduláris konfiguráció: | 1024M x 64 |
| CAS-késés: | 16 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Ólombevonat: | Arany |
| Szélesség: | 7,2 mm |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Magasság: | 34,1 mm |
| Súly: | 34,17 gramm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 51,58 gramm |
| Csomag szélessége: | 57,1 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Szállítódoboz magassága: | 6,1 cm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

