Kingston Technology FURY Beast 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz memóriamodul
Kód: PAMKINDR40776
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Beast 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz memóriamodul| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafrekvencia | 3600 MHz |
| ECC | Nem |
| CAS-késés | 17 |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Belső memória | 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Magasság | 34 mm |
| Súly | 36,04 gramm |
| Szélesség | 7,1 mm |
| Mélység | 113,4 mm |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Súly csomagolással együtt | 51,58 gramm |
| Csomag szélessége | 57,1 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Szállítódoboz magassága | 6,1 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.051 kg |
| EAN vonalkód: | 740617319798 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafrekvencia: | 3600 MHz |
| ECC: | Nem |
| CAS-késés: | 17 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Belső memória: | 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Magasság: | 34 mm |
| Súly: | 36,04 gramm |
| Szélesség: | 7,1 mm |
| Mélység: | 113,4 mm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 51,58 gramm |
| Csomag szélessége: | 57,1 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Szállítódoboz magassága: | 6,1 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

