Kingston Technology FURY Beast 64 GB 5600 MT/s DDR5 CL36 DIMM (sada dvou) Black EXPO
Kód: PAMKINDR50067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Beast 64 GB 5600 MT/s DDR5 CL36 DIMM (sada dvou) Black EXPO| Vnitřní paměť | 64 GB |
| Komponent pro | PC |
| ECC | Ne |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Podsvícení | Ne |
| Typ chlazení | Chladič |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latence | 36 |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 32 GB |
| Standard JEDEC | Ano |
| Olověná povrchová úprava | Zlato |
| Modulová konfigurace | 4096M x 64 |
| Programovací napájecí napětí (VPP) | 1,8 V |
| AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování) | Ano |
| Napětí paměti | 1.25 V |
| Čas obnovy cyklu řady | 295 ns |
| ECC na desce | Ano |
| Aktivní čas řady | 32 ns |
| SPD profil | Ano |
| Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování) | 1.0 |
| Čas cyklu řady | 48 ns |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Hloubka | 133,3 mm |
| Výška | 34,9 mm |
| Hmotnost | 69,18 g |
| Šířka | 6,62 mm |
| Výška balení | 171,4 mm |
| Šířka balení | 95,2 mm |
| Hmotnost včetně balení | 101,72 g |
| Hloubka balení | 14 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -55 - 100 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varování | Chraňte před vlhkostí., Výrobek může obsahovat materiály škodlivé pro životní prostředí, likvidujte v souladu s místními předpisy., Přístroj sami nerozebírejte. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 740617331745 |
| Belső memória: | 64 GB |
| Komponens ehhez:: | PC |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| CAS-késés: | 36 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 32 GB |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Ólombevonat: | Arany |
| Moduláris konfiguráció: | 4096 millió x 64 |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 1,8 V |
| AMD EXPO (Speciális tuningolási profilok): | Igen |
| Memóriafeszültség: | 1,25 V |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 295 ns |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| SPD-profil: | Igen |
| AMD EXPO verzió (kiterjesztett tuningolási profilok): | 1.0 |
| Sorozat ciklusideje: | 48 ns |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Magasság: | 34,9 mm |
| Súly: | |
| Szélesség: | 6,62 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Csomag szélessége: | 95,2 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 101,72 gramm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ezért a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

