Kingston Technology FURY Beast 32 GB 6000 MT/s DDR5 CL36 DIMM (két darabos készlet) fekete EXPO
Kód: PAMKINDR50331
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Beast 32 GB 6000 MT/s DDR5 CL36 DIMM (két darabos készlet) fekete EXPO| ECC | Nem |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| SPD-profil | Igen |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| AMD EXPO (Speciális tuningolási profilok) | Igen |
| Komponens ehhez: | PC |
| Belső memória | 32 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| CAS-késés | 36 |
| Memória adatátviteli sebesség | 6000 MT/s |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Ólombevonat | Arany |
| Magasság | 34,9 mm |
| Súly | 74,6 g |
| Mélység | 133,3 mm |
| Szélesség | 6,62 mm |
| Súly csomagolással együtt | 101,72 gramm |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Csomag szélessége | 95,2 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 740617345841 |
| ECC: | Nem |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| SPD-profil: | Igen |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| AMD EXPO (Speciális tuningolási profilok): | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| CAS-késés: | 36 |
| Memória adatátviteli sebesség: | 6000 MT/s |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Ólombevonat: | Arany |
| Magasság: | 34,9 mm |
| Súly: | 74,6 g |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Szélesség: | 6,62 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 101,72 gramm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Csomag szélessége: | 95,2 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ezért a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

