Kingston Technology FURY 16GB 3200 MT/s DDR4 DIMM (Két darabos készlet) Renegade RGB
Kód: PAMKINDR40925
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY 16GB 3200 MT/s DDR4 DIMM (Két darabos készlet) Renegade RGB| Belső memória | 16 GB |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Komponens ehhez: | PC |
| Ólombevonat | Arany |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 × 8 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Memória adatátviteli sebesség | 3200 MT/s |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 350 ns |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| Háttérvilágítás színe | Piros/zöld/kék |
| SPD-profil | Igen |
| ECC | Nem |
| Moduláris konfiguráció | 1024M x 64 |
| Sorozat ciklusideje | 45,75 ns |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 2,5 V |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Háttérvilágítás | Igen |
| CAS-késés | 16 |
| ECC a fedélzeten | Nem |
| Magasság | 43 mm |
| Szélesség | 8,2 mm |
| Súly | 102,66 gramm |
| Mélység | 133,3 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Csomag szélessége | 129,5 mm |
| Csomagolási mélység | 16 mm |
| Súly csomagolással együtt | 157,23 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Figyelmeztetés | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.155 kg |
| EAN vonalkód: | 740617338195 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Ólombevonat: | Arany |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Memória adatátviteli sebesség: | 3200 MT/s |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 350 ns |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| Háttérvilágítás színe: | Piros/zöld/kék |
| SPD-profil: | Igen |
| ECC: | Nem |
| Moduláris konfiguráció: | 1024M x 64 |
| Sorozat ciklusideje: | 45,75 ns |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 2,5 V |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| CAS-késés: | 16 |
| ECC a fedélzeten: | Nem |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 8,2 mm |
| Súly: | 102,66 gramm |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Csomag szélessége: | 129,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 157,23 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Figyelmeztetés: | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

