Kingston Technology DataTraveler SE9 G3 USB paměť 64 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zlato
Kód: PAMKINFLD0425
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler SE9 G3 USB paměť 64 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zlato| Formát | Bez krytky |
| Základní materiál | Kov |
| Barva | Zlato |
| Kroužek na klíče | Ano |
| Hloubka | 39 mm |
| Výška | 4,6 mm |
| Šířka | 12,2 mm |
| Hmotnost | 15,18 g |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Šířka balení | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Hloubka balení | 5,6 mm |
| Hmotnost včetně balení | 429,96 g |
| Výška balení | 114,3 mm, 94 mm |
| Rychlost čtení | 220 MB/s |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita | 64 GB |
| Rychlost zápisu | 100 MB/s |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11, 10, MacOS (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 120,7 mm |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Váha hlavního obalu | 429,96 g |
| Varování | Nevystavujte přístroj vlhkosti., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.015 kg |
| EAN vonalkód: | 740617341270 |
| Formátum: | Kupak nélkül |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Arany |
| Kulcstartó: | Igen |
| Mélység: | 39 mm |
| Magasság: | 4,6 mm |
| Szélesség: | 12,2 mm |
| Súly: | 15,18 gramm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Csomagolási mélység: | 5,6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 429,96 gramm |
| Csomag magassága: | 114,3 mm, 94 mm |
| Olvasási sebesség: | 220 MB/s |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Írási sebesség: | 100 MB/s |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11, 10, MacOS (10.15.x verziótól), Linux (4.4.x verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Külső doboz hossza: | 120,7 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| A fő csomag súlya: | 429,96 gramm |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje az ütéseket és rázkódásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

