Kingston Technology DataTraveler pendrive USB 3.2 ® Exodia
Kód: PAMKINFLD0393
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler pendrive USB 3.2 ® Exodia| Kulcstartó | Igen |
| Formátum | Sapka |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 21 mm |
| Magasság | 10,1 mm |
| Mélység | 67,3 mm |
| Súly | 11 gramm |
| Csomagolási mélység | 10,9 mm |
| Súly csomagolással együtt | 21,66 gramm |
| Csomag magassága | 114,3 mm |
| Csomag szélessége | 101,6 mm, 120,7 mm |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kapacitás | 256 GB |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11/10, macOS (12.7.6-os verziótól), Linux (4.4.x-es verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Mennyiség dobozonként | 25 darab |
| A fő csomag súlya | 627,24 gramm |
| Külső doboz hossza | 171,4 mm |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó., Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Kerülje az ütéseket és rezgéseket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 740617310023 |
| Kulcstartó: | Igen |
| Formátum: | Sapka |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 21 mm |
| Magasság: | 10,1 mm |
| Mélység: | 67,3 mm |
| Súly: | 11 gramm |
| Csomagolási mélység: | 10,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 21,66 gramm |
| Csomag magassága: | 114,3 mm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 120,7 mm |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11/10, macOS (12.7.6-os verziótól), Linux (4.4.x-es verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| A fő csomag súlya: | 627,24 gramm |
| Külső doboz hossza: | 171,4 mm |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Kerülje az ütéseket és rázkódásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

