Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB flash meghajtó 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) fekete, narancssárga
Kód: PAMKINFLD0436
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB flash meghajtó 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) fekete, narancssárga| Formátum | Közös |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 19 mm |
| Magasság | 11,8 mm |
| Mélység | 57 mm |
| Súly | 8,72 gramm |
| Csomag szélessége | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Súly csomagolással együtt | 15,03 gramm |
| Csomagolási mélység | 12,9 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10, Windows 10 Home x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Pro |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kapacitás | 256 GB |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11/10, macOS (12.7.6-os verziótól), Linux (4.4.x-es verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Mennyiség dobozonként | 25 darab |
| Külső doboz hossza | 193 mm |
| A fő csomag súlya | 451,65 gramm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.015 kg |
| EAN vonalkód: | 740617348736 |
| Formátum: | Közös |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 19 mm |
| Magasság: | 11,8 mm |
| Mélység: | 57 mm |
| Súly: | 8,72 gramm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 15,03 gramm |
| Csomagolási mélység: | 12,9 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága: | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10, Windows 10 Home x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Pro |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11/10, macOS (12.7.6-os verziótól), Linux (4.4.x-es verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| Külső doboz hossza: | 193 mm |
| A fő csomag súlya: | 451,65 gramm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

