Kingston Technology DataTraveler Exodia fekete/zöld 256 GB-os hordozható meghajtó USB 3.2 Gen 1 csatlakozóval
Kód: PAMKINFLD0448
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler Exodia fekete/zöld 256 GB-os hordozható meghajtó USB 3.2 Gen 1 csatlakozóval| Kulcstartó | Igen |
| Formátum | Sapka |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 60,8 mm |
| Súly | 9,36 gramm |
| Magasság | 10,4 mm |
| Szélesség | 21,4 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomagolási mélység | 12,9 mm |
| Súly csomagolással együtt | 15,67 gramm |
| Csomag magassága | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Csomag szélessége | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kapacitás | 256 GB |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 85°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–60 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| A fő csomag súlya | 467,65 gramm |
| Mennyiség dobozonként | 25 darab |
| Külső doboz hossza | 193 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 740617353785 |
| Kulcstartó: | Igen |
| Formátum: | Sapka |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 60,8 mm |
| Súly: | 9,36 gramm |
| Magasság: | 10,4 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomagolási mélység: | 12,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 15,67 gramm |
| Csomag magassága: | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kapacitás: | 256 GB |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A fő csomag súlya: | 467,65 gramm |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| Külső doboz hossza: | 193 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

