Kingston Technology DataTraveler 256GB kovový USB flash disk Micro 200 MB/s USB 3.2 Gen 1
Kód: PAMKINFLD0409
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler 256GB kovový USB flash disk Micro 200 MB/s USB 3.2 Gen 1| Barva | Stříbrná |
| Základní materiál | Kov |
| Kroužek na klíče | Ano |
| Formát | Bez krytky |
| Hmotnost | 3,1 g |
| Šířka | 12,2 mm |
| Výška | 4,5 mm |
| Hloubka | 24,9 mm |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Výška balení | 114,3 mm, 94 mm |
| Hloubka balení | 5,59 mm |
| Šířka balení | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13,33 g |
| Rychlost čtení | 200 MB/s |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Kapacita | 256 GB |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Délka vnějšího kartonu | 120,7 mm |
| Váha hlavního obalu | 383,55 g |
| Varování | Nevystavujte přístroj vlhkosti., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 740617327984 |
| Szín: | Ezüst |
| Alapanyag: | Fém |
| Kulcstartó: | Igen |
| Formátum: | Kupak nélkül |
| Súly: | 3,1 gramm |
| Szélesség: | 12,2 mm |
| Magasság: | 4,5 mm |
| Mélység: | 24,9 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága: | 114,3 mm, 94 mm |
| Csomagolási mélység: | 5,59 mm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13,33 gramm |
| Olvasási sebesség: | 200 MB/s |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11, 10, 8.1, macOS (10.14.x verziótól), Linux (2.6.x verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Külső doboz hossza: | 120,7 mm |
| A fő csomag súlya: | 383,55 gramm |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje az ütéseket és rázkódásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

