Kingston Technology Canvas Go! Plus 128 GB MicroSD UHS-I Class 10 memóriakártya
Kód: PAMKINSDG0263
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology Canvas Go! Plus 128 GB MicroSD UHS-I Class 10 memóriakártya| Szín | Fekete, türkiz |
| Memóriafeszültség | 3,3 V |
| Memóriakártya-adapter méretei (Sz x M x Ma) | 32 x 24 x 2,1 mm |
| Szélesség | 15 mm |
| Magasság | 1 mm |
| Mélység | 11 mm |
| Súly | 0,23 g |
| Csomagolási mélység | 5,59 mm |
| Csomag magassága | 114,3 mm, 94 mm |
| Csomag szélessége | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| Írási sebesség | 100 MB/s |
| Kapacitás | 128 GB |
| Támogatott fájlrendszerek | exFAT |
| Belső memória típusa | UHS-I |
| Flash kártya típusa | MicroSD |
| Alkalmazásteljesítmény-osztály | A2 |
| Olvasási sebesség | 200 MB/s |
| UHS sebességosztály | 3. osztály (U3) |
| Videó sebességosztály | V30 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Tartalmazza a memória adaptert | SD |
| Mennyiség dobozonként | 25 darab |
| A fő csomag súlya | 368,58 gramm |
| Külső doboz hossza | 120,7 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 740617347944 |
| Szín: | Fekete, Türkiz |
| Memóriafeszültség: | 3,3 V |
| Memóriakártya-adapter méretei (Sz x M x Ma): | 32 x 24 x 2,1 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Magasság: | 1 mm |
| Mélység: | 11 mm |
| Súly: | 0,23 g |
| Csomagolási mélység: | 5,59 mm |
| Csomag magassága: | 114,3 mm, 94 mm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Írási sebesség: | 100 MB/s |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Támogatott fájlrendszerek: | exFAT |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Flash kártya típusa: | microSD |
| Alkalmazásteljesítmény-osztály: | A2 |
| Olvasási sebesség: | 200 MB/s |
| UHS sebességosztály: | 3. osztály (U3) |
| Videó sebességosztály: | V30 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Tartalmazza a memória adaptert: | SD |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| A fő csomag súlya: | 368,58 gramm |
| Külső doboz hossza: | 120,7 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

