Kenwood KFC-S1066 hangszóró meghajtó 21 W 2 darab Teljes tartományú hangszóró
Kód: MCAKNWGLO0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood KFC-S1066 hangszóró meghajtó 21 W 2 darab Teljes tartományú hangszóró| PMPO teljesítmény | 220 W |
| Impedancia | 4 ohm |
| Érzékenység | 88 dB |
| RMS teljesítmény | 21W |
| Arc | Kerek |
| Frekvenciatartomány | 50–22000 Hz |
| Modell | Teljes hangtartományú hangszóró |
| Mélység | 104 mm |
| Szerelési mélység | 4,3 cm |
| Hangszóró mérete (sz x m) | 104 x 46,2 mm |
| Súly | 930 g |
| Mágnes súlya | 160 g |
| Darabszám csomagonként | 2 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 019048223012 |
| PMPO teljesítmény: | 220 W |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Érzékenység: | 88 dB |
| RMS teljesítmény: | 21W |
| Arc: | Kerek |
| Frekvenciatartomány: | 50–22000 Hz |
| Modell: | Teljes hangtartományú hangszóró |
| Mélység: | 104 mm |
| Szerelési mélység: | 4,3 cm |
| Hangszóró mérete (sz x m): | 104 x 46,2 mm |
| Súly: | 930 g |
| Mágnes súlya: | 160 g |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

