Josera NatureCat száraz macskaeledel halaknak - 10 kg
Kód: AMABEZKAR4047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera NatureCat száraz macskaeledel halaknak - 10 kg| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Ételérzékenység, Bezoár kontroll, Gluténmentes |
| Fő íz | Csirke |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kategória | Macskák számára |
| Súly | 10 kg |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Horgászathoz |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Fehérjék | 30% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.05 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749288 |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Ételtúlérzékenység, Bezoár-ellenőrzés, Gluténmentes |
| Fő íz: | Csirke |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súly: | 10 kg |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Horgászathoz |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Fehérjék: | 30% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

